Regulamin sklepu


I POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 1. Sklep Internetowy działający pod adresem www.niemieckieartykuly.pl jest własnością firmy: KMD Katarzyna Malejki ul. Miła 5 ; 84-242 Luzino
  NIP: PL 588 163 08 89 , REGON: 220 994 964
 2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż 24h na dobę przez cały rok.
 3. Sklep Internetowy realizuje zamówienie tylko na terenie Polski.
 4. Sklep prowadzi rowież sprzedaż w formie zamowienia tefefonicznego w godzinach 10.00-19.00

 

II ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW

 1. Zamówienie w Sklepie Internetowym  należy składać poprzez odpowiednie i prawidłowe wypełnienie formularza na stronach sklepu badz w formie zamowienia telefonicznego na numer 511 307 929
 2. Warunkiem koniecznym do zrealizowania zamówienia jest podanie swojego numeru telefonu , adresu e-mail oraz potwierdzenie zamowienia sms-em w którym należy podać kod produktu podany na stronie , ilość produktu , dokładny adres dostawy.
 3. Sklep Internetowy zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Zamawiającego i zapewnia, iż nie będą one udostępniane żadnym innym firmom oraz osobom prywatnym. Podane dane osobowe będą przechowane tylko w celu realizacji zamówienia.
 4. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży między Zamawiającym a firmą KMD Katarzyna Malejki
 5. Ceny w Sklepie Internetowym wyrażone są w walucie polskiej.
 6. Sklep Internetowy podaje zarówno ceny brutto (z podatkiem VAT) jak i netto.
 7. Wraz z każdym zamówieniem dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT.
 8. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistniałej sytuacji.
 9. Należność za zamówiony towar w wersji odbioru osobistego od naszego przedstawiciela handlowego kupujący reguluje w chwili odbioru towaru.
 10. Należność za zamówiony towar w wersji wysyłki kurierem Zamawiający musi uregulować przelewem (przedpłata na konto bankowe)
 11. Przy zamówieniach z formą płatności „przedpłata na konto” Sklep Internetowy czeka do 7 dni na zaksięgowanie przelewu. Po upływie tego czasu zamówienie jest usuwane.
 12. Zamawiający dostaje na podanego e-maila wiadomości potwierdzającą założenie zamówienia.

III DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

 1. Prudukty z „zielonym” znaczkiem stanu są obecnie dostępne.
 2. Produkty z „czerwonym” znaczkiem stanu są czasowo niedostępne.
 3. Sklep zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby zamówionych przez Kupującego produktów ze wzgledu na brak magazynowy bądz błędy systemowe - kupujący zostanie poimformowany o tym fakcie droga telefoniczną lub mailową

IV REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Na terenie aglomeracji trójmiejsciej KMD bezpłatnie dostarcza zamówiony towar na niniejszej stronie internetowej badz też zamówniony drogą telefoniczna jezeli wartośc tego zamowienia przekracza kwote 55 zł. Poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 10zł
 2. Dostawy na terenie aglomeracji trójmiejsciej realizowane są w poniedziałek,środa  i piątek po godzinie 13.00
 3. Na terenie Wejherowa, Redy, Rumi , Bolszewa, Luzina KMD bezpłatnie dostarcza zamowininy towar na stronie internetowej badz drogą telefoniczna jezeli wartośc zamowienia przekracza kwote 35zł. Poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 10zł.
 4. Sklep Internetowy realizuje zamówienia wysyłkowe poprzez firmę kurierska UPS.
 5. Koszt przesyłki zamówienia pokrywa Zamawiający.
 6. Całkowity koszt przesyłki do 5kg wynosci 25zł , do 10kg. 35zł , do 20kg. 55zł , do 30kg 75zł - w cene wliczone jest ubezpieczenie , opakowanie , przygotowanie i zabezpiecznie przesyłki jak i tez jej koszt.
 7. Zamówienia z formą płatności „przedpłata na konto” realizowane są po zaksięgowaniu należnej sumy (łącznie z kosztami przesyłki, Zamawiający zobowiązany jest do ich pokrycia).

V REKLAMACJE

 1. W chwili odbioru towaru Zamawiający jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki i potwierdzenia odbioru pisemnym pokwitowaniem.
 2. Jeżeli zamawiający stwierdzi uszkodzenie przesyłki w chwili odbioru zgłasza to kurierowi i sporządza wraz z kurierem protokół zniszczenia.
 3. W przypadku towaru wadliwego Zamawiający ma prawo do reklamacji, poprzez zgłoszenie zaistniałego faktu na adres sklep@niemieckieartykuly.pl.
 4. Reklamacja będzie rozpatrywana najpóźniej do 14 dni.
 5. Wprzypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Zamawiającego, wszelkie koszty reklamacji pokrywa Zamawiający.
 6. W terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki można zrezygnować z towaru zamówionego w Sklepie Internetowym. Zwracany towar nie może być uszkodzony ani używany, powinien też być kompletny i w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Zwrot odbywa się na koszt Zamawiającego.
 7. Równowartość zwróconego lub reklamowanego towaru Zamawiający otrzymuje w terminie 5 dni przelewem na podany rachunek bankowy od dnia rozpatrzenia reklamacji.
 8. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania oferowanego towaru.
 9. Zdjęcia zamieszczone na stronie mogą nieznacznie odbiegac od rzeczywistości pod względem kolorów i kształtów.

Menu

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj